1. Úvod

Príručka vznikla z dôvodu, že na Slovensku ani v Čechách neexistovali informácie pre stavbu akumulačnej pece na drevo. Týmto chceme poďakovať pánovi Šímovi, ktorý asi ako prvý zverejnil informácie na http://elektro.tzb-info.cz/t.py?t=11&i=102647 , bez ktorých by neexistovala táto príručka.

Týmto vyzývame ľudí, aby sa zapojili do tvorby príručky. Príručku je možné v súlade s licenciou voľne kopírovať a upravovať - je voľne šíriteľná. Ak máte otázky, kontaktujte správcu. Príručka by mala byť stručná, aby čitatelia nemuseli prechádzať množstvom textu.

Licencia:

Táto príručka tvorí jeden celok. Príručku môže ktokoľvek používať, dopĺňať, šíriť, či knižne vydať. Doplnené informácie do príručky tiež spadajú pod túto licenciu. Používaním, dopĺňaním alebo šírením tejto príručky dávate súhlas s touto licenciou.

*1

Navrhujem zjednodušiť napr. na: Príručka je voľne šíriteľná a ktokoľvek ju môže po zaregistrovaní dopĺňať a zdokonaľovať.

ok

Môže byť ako píšeš. Ale uvažoval som že si príručku môže ktokoľvek prekopírovať do textového dokumentu alebo na svoj web, a tam ju rozvýjať ďalej. V tom je krása open-source, že nikoho nemusíš pýtať povolenie. My sme si od Šímu tiež nepýtali povolenie. No a licencia by mala ostať aká je.

licencia

OK, to mi nebolo z tej formulacie jasne ze si to mozu skopirovat a dalej rozvijat inde. Ale vlastne ano dole v Licencia: to je napisane. Takze hore *1 sa dozvedia ze to mozu editovat tu na stranke a pod tim sa v Licencii dozvedia ze si to mozu skopirovat a editovat inde. Mozu to vydat aj ako knizku a predavat?

dopis to

Dobre, napis tam tu informaciu. Je to dobre, keby chcel niekto pomoct. Ale nemam este technicky zvladnute aby mohli viaceri editovat ten isty clanok (kapitolu). Ako autor clanku si zapisany ty a iba ty ho mozes upravovat. A ja ako spravca webu.

prihlasenie

aha tak to je problem. A keby sme mali viaceri to iste prihlasovacie meno?

spolocne heslo ok

Fungovalo by to. Ak by ste sa neprihlasovali naraz. Je to na tebe komu das svoje prihlasovacie heslo.