8. Platby do zahraničia

Internetové obchody liekov: http://www.super-smart.eu/ , http://www.forresthealth.com/ , http://www.iherb.com/ , http://www.medpharma.info/scripts/index.php . Ak vám liek zaberie, odporúčam spraviť si zásoby. V budúcnosti nemáte zaručené že liek kúpite.

Platby do zahraničia odporúčam robiť cez internetovú banku mBank: http://www.mbank.sk/ . Má zadarmo prevod peňazí na celom svete, vedenie účtu a vyššiu bezpečnosť ako bežné banky. Kamenná banka pýta za 1 prevod aj 20,- ?, čo je nehorázne veľa. Zmluvu neuzavierajte cez kuriéra, pretože vám nič nevysvetlí. Zájdite si na obchodné miesto (kiosk), kde vám obchodný zástupca všetko rád vysvetlí, prípadne vám vypíše zmluvu a pomôže nastaviť internet banking. Zoznam kioskov: http://www.mbank.sk/sprievodca/obchodna-siet/index.html . Bankové prevody (eBanking) sa robia z tejto adresy: https://sk.mbank.eu/ .

Clo sa neplatí pre zásielky s cenou tovaru do 22 eur: http://www.posta.sk/potrebujem/zaslatprevziat-medzinarodnu-zasielku#a2 .

Spôsob prepravy stačí vybrať najlacneší spôsob dopravy, budete čakať niekoľko týždňov. Pri drahších sa čaká len pár dní, alebo môžete sledovať polohu balíčka.

PrílohaVeľkosť
mBank.png17.01 KB